Menu
Your Cart

Mano krepšelis straipsniai RSS prenumerata

30 Nov Universalus valyos skystis   “AMWAY HOME L.O.C.”
admin 0 413
Universalus valyos skystis   “AMWAY HOME  L.O.C.”       ATKREIPKITE DĖMESĮL.O.C. universalus namų  valiklis tai yra:·         Universalus valiklis.·         Koncentruotas. Puikiai skiedžiamas vandenyj..
15 Mar ARTISTRY šventinio makiažo TOP: kokius įvaizdžius rinktis šiemet.
0 122
 „Šiandien daugelis makiažo meistrų ir kūrėjų įkvėpimo semiasi iš didžiųjų miestų, egzotiškų pasaulio kampelių bei jų įspūdingų spalvų ir kraštovaizdžių. Aš tikiu, kad makiažas, tam tikra prasme, taip..
15 Mar Grožio naujovė iš ARTISTRY Lietuvoje – veido serumas, kurį gali susikurti pati!
0 125
Kone kas antra Lietuvos moteris nežino arba nėra tikra dėl savo odos tipo, rodo naujausia kompanijos „Amway“ užsakymu atlikta reprezentatyvi apklausa.Kosmetologė Daina Eidukienė tikina, kad daugelis l..
09 Aug Kokie vitaminai reikalingi žmogaus organizmui, kad jis gerai jaustųsi ir gražiai atrodytų?
Karolina 0 124
Dėl skubančio gyvenimo tempo daugelis žmonių neturi laiko rūpintis savo mityba, dažnai per mažai juda, per mažai būna ant saulės, tad vitaminai, kurie tarsi „užkamšo“ visas spragas – būtini. Žinoma, š..
09 Aug Tinkama burnos higiena – padės džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis
Karolina 0 81
Odontologai tikina, kad lietuvių burnos higiena – stebinančiai prasta. Ne tik vaikai, tačiau ir suaugę žmonės per mažai dėmesio skiria burnos ertmei, dažniausiai nuvalo dantukus, tačiau pamiršta, kad ..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)