Menu
Your Cart

Specialios akcijos lojaliems klientams: Registruokis jau dabar

SA8™ Baby Skalbimo milteliai vaikų rūbeliams 3 kg

SA8™ Baby Skalbimo milteliai vaikų rūbeliams 3 kg
Naujiena Populiari
SA8™ Baby Skalbimo milteliai vaikų rūbeliams 3 kg

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €*

Skaityti plačiau

Kainodara: +10 %

Registracija: nemokama

Skaityti plačiau

Kainodara: +25 %

Registracija: nereikalinga

Skaityti plačiau

31.66€
41.15€
Be PVM: 31.66€

Šis BIOQUEST FORMULA™ produktas veiksmingai šalina nešvarumus, yra koncentruotas, biologiškai yrantis bei patikrintas dermatologų.

Efektyviai veikia šalinant patvariausias baltymų dėmes nuo apklotų, rankšluosčių, vystyklų ir švelnių audinių, nepalieka kenksmingų likučių, galinčių suerzinti jautrią odą. Patikrinta alergologų ir pediatrų.

Naudojimo instrukcija:

1. Surūšiuokite audinius pagal spalvą, audinio rūšį ir nešvarumo laipsnį.

2. Dėmes prieš skalbiant apdorokite ar pamirkykite – naudokite SA8 PreWash purškiamąjį skystį, o mirkymui – ¼ puodelio SA8 Baby koncentruotų skalbimo miltelių įberkite į skalbimo mašiną, pusiau pripildytą vandens. Prieš merkiant skalbinius, pamaišykite, kad milteliai ištirptų. Mirkykite mažiausiai 30 minučių.

3. Parinkite vandens temperatūrą. Geriausiai skalbia kuo šiltesniame, skalbiamiems audiniams ir jų spalvoms rekomenduojamos temperatūros vandenyje. Dėmes nuo kūdikių mišinių, pieno ir kraujo iš anksto pamirkykite / išskalbkite vėsesniame vandenyje.

4. Tinkamai dozuokite – naudokite žemiau pateiktoje lentelėje nurodytus kiekius.

5. Balinimas. Šie skalbimo milteliai savo sudėtyje turi aktyvuoto deguonies balinimo priemonių, todėl paprastai skalbinių balinti nebūtina. Nenaudokite balinimo priemonių, turinčių chloro, nes jos sumažins aktyvuoto deguonies balinimo priemonių ir fermentų poveikį. Stipresniam balinimui naudokite visiems audiniams tinkantį baliklį.

Po kiekvieno naudojimo būtina nuplauti rankas švariu vandeniu. Asmenys, turintys jautrią ar pažeistą odą, turi tiksliai vadovautis instrukcijomis, naudoti nurodytas dozes ir vengti ilgesnio rankų sąlyčio su skalbimo priemonių tirpalu.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras