Menu
Your Cart

Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L

Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L
Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L
Naujiena Populiari
Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L
Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L
Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™" 1L
NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ 49EUR IR DAUGIAU
8.15€
Be PVM: 8.15€
 • Prekyboje: Sandėlyje
 • Modelis: 0001
 • Kiekis: 1.00l

Valiklis „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ susidoros su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis nepalikdamas braižančių likučių.

 

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Valo veiksmingai, susidoroja su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis, kad paviršiai taptų švarūs ir švytėtų. Tai reiškia, kad jums nereikės jo nuplauti.
 • Namai taps kaip niekada švarūs, natūraliai gaivūs ir saugūs dėl natūraliai išgautų itin veiksmingų valomųjų medžiagų.
 • Lengviau įveiksite visas valymo užduotis, taip yra dėl formulės universalumo ir naudojimo galimybių.
 • Nepalieka galinčių paviršius pažeisti nuosėdų, nes sudėtyje nėra fosfatų, agresyvių rūgščių ar chloro baliklio, produktas yra visiškai biologiškai skaidus.

 

Tai Jums patiks

Jei norite, kad namai būtų švarūs ir saugūs jums ir jūsų šeimai, rinkitės „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklį. Šis universalus valiklis veiksmingai ir ekonomiškai nuvalys purvą, nešvarumus, nuosėdas ir apnašas nuo visų paviršių, kuriuos galima nuplauti. Dėl natūralių sudėtinių medžiagų koncentracijos ir nenaudojamų agresyvių bei kenksmingų cheminių priemonių šis produktas yra pakankamai švelnus, kad ant odos nesukeltų ir nepaliktų jokių agresyvių ar toksiškų likučių. Universalus, veiksmingas, švelnus ir nekenkiantis aplinkai – ar verta stebėtis, kad universaliu valikliu „Multi-Purpose Cleaner“ jau daugiau nei penkiasdešimt metų pasitiki šeimos iš viso pasaulio?

Verta žinoti

 • „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklis buvo pirmasis AMWAY prekės ženklo geriausias ir populiariausias perkamas produktas – jau kelios kartos naudojasi juo visame pasaulyje.
 • Su „AMWAY BIOQUEST FORMULA“ formule. „BIOQUEST FORMULA“ produktuose naudojamos itin aktyvios veikliosios medžiagos, gautos iš gamtinių šaltinių ir užtikrinančios nepriekaištingą valymo rezultatą nekenkdamos aplinkai.
 • Akredituotas JAV Aplinkos apsaugos agentūros („Environment Protection Agency“, EPA) ir „SAFER CHOICE“ programos, tai reiškia, kad produkto formulėje yra medžiagų, saugesnių žmogaus sveikatai ir aplinkai nei kituose įprastuose tokio paties tipo produktuose.
 • Tarptautinė muilų, valymo priemonių ir priežiūros produktų asociacija („International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products“, AISE) sertifikatu patvirtino, kad „AMWAY HOME“ šeimos produktai atitinka jų aplinkos, socialinius ir ekonominius standartus.

Pagrindinės ypatybės

 • Su didelės koncentracijos formule, į kurios sudėtį įeina natūraliai išgautos medžiagos (pvz., kokosų aliejus ir druska).
 • Tinka visiems plaunamiems paviršiams, įskaitant vonią ir virtuvę, sienas, dažytą medį ir kitus namų apyvokos daiktus.
 • Švarus ir gaivus aromatas su esenciniais aliejais.
 • Visiškai biologiškai skaidus, sudėtyje nėra fosfatų, agresyvių rūgščių ar chloro baliklio.

 

Naudojimo būdas

Valiklį „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ galima naudoti valyti tualetams, vonioms, glazūruotoms plytelėms, kriauklėms, dušams ir marmuriniams paviršiams. Taip pat juo saugiai nuvalysite kaitlentlę, virtuvės stalviršius, plaunamas sienas, durų rankenas, telefonus, šiukšlių dėžes ir dažytą medį.

 • Bendrajam valymui užteks įpilti 30 ml „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ valiklio į kibira su 5 litrais vandens. Paviršius nuplaukite ir nusausinkite kaip įprasta. Nereikia skalauti!
 • Pavasarinio valymo metu naudokite „AMWAY Pistol Grip Sprayer“ buteliuką ir įpilkite 450 ml vandens iki 9:1 linijos. Pilkite valiklio „Multi-Purpose Cleaner“ iki 500 ml linijos. Po to tiesiog nupurkškite ir sausai nušluostykite paviršius.
 • Kaip rankų valiklį naudokite nepraskiesdami, po to rankas nusiplaukite po vandeniu.

Sudėtis

Water, Sodium Laureth Sulfate, C10-16 Alcohol Ethoxylate, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Fragrance, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

DĖMESIO. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir gali būti lengvai pašalinami. Toliau plauti akis. Esant dirginimui aplink akis: Vizito pas gydytoją atveju parodykite šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų.

Dažnai užduodami klausimai

Girdėjau, kad universalus reiškia, kad iš tikrųjų netinka niekam. Ar tai tiesa?
Valiklio „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ atveju tai negali būti toliau nuo tiesos. Paprastai pasakius, valiklis „Multi-Purpose Cleaner“ buvo sukurtas šeimoms, kurios vertina švarą, saugumą ir ekonomiją namuose ir aplinkoje. „Multi-Purpose Cleaner“ patenkina visus šiuos poreikius, nekeldamas nei vienam iš jų pavojaus, ir tiesiog taupo vietą ant lentynos.

Ar yra kokių nors atsargumo priemonių, kurių reikėtų imtis naudojantis šiuo produktu?
Nepaisant aplinkosaugos įvertinimų ir fakto, kad valiklyje „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ naudojamos natūraliais būdais išgautos valomosios medžiagos, nėra saugu ar tinkama jį gerti. Formulė sukurta valymo darbams, tai reiškia, kad jos ingredientų koncentracija yra didesnė nei tinka vartoti žmonėms.

Sudedamosios Dalies PavadinimasCAS #Bendras pavadinimas / funkcija
Water7732-18-5vanduo
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
C10-16 Alcohol Ethoxylate68002-97-1nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Cocamidopropylamine Oxide68155-09-9amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Sodium Chloride7647-14-5valgomoji druska
Citric Acid77-92-9organinė rūgštis (pH kontrolė)
FragranceProprietary - see IFRAorg.orgaromatas
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4konservantas
Methylisothiazolinone2682-20-4

konservantas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras