Menu
Your Cart

SA8™ Visų rūšių audinių baliklis (1 kg)

SA8™ Visų rūšių audinių baliklis (1 kg)
Populiari -23 %
SA8™ Visų rūšių audinių baliklis (1 kg)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ 49EUR IR DAUGIAU
12.94€
16.81€
Be PVM: 12.94€
  • Prekyboje: Sandėlyje
  • Modelis: 110481
  • Kiekis: 1.00kg

Šis itin veiksmingas BIOQUEST FORMULA™ produktas yra koncentruotas, biologiškai skylantis ir patikrintas dermatologų.

Nekenkia spalvoms skalbiant bet kokioje temperatūroje – saugiai naudokite šį spalvas išsaugantį, sudėtyje chloro neturintį baliklį visiems skalbiamiems audiniams, siekiant pašalinti arbatos, kavos, vaisių, sulčių ir vyno dėmes.

Naudojimo instrukcija: skalbimui įpilkite 10 ml (1/2 tūrio) baliklio kiekvieną kartą skalbiant. Siekdami geriausio rezultato, skalbkite karštame vandenyje (60 C ar aukštesnėje temperatūroje). Nenaudokite vilnai ar šilkui. Nenaudokite su balikliais, savo sudėtyje turinčiais chloro.

Dėmių mirkymui įpilkite 5 ml (1/4 tūrio) į 2 litrus karšto vandens. Mirkykite 30 minučių ar ilgiau, po to skalbkite įprastai.

Taip pat veiksmingas valyti ne skalbiamas dėmems. Norėdami šveisti virtuvės baldų paviršius, kriaukles, keramikines plyteles ir t.t. pabarstykite miltelių ant paviršiaus ir šveiskite su drėgna kempine ar skudurėliu. Paviršių nuplaukite. Apkalkėjusiems kavos ar arbatos virduliams – įpilkite į virdulį karšto arba verdančio vandens ir tuomet įpilkite 5 ml miltelių. Palikite 1 valandai ar ilgiau. Vėliau vandenį išpilkite ir kruopščiai išplaukite.

Sudėtis: > 30 % deguonies pagrindo balinimo priemonių (natrio perkarbonatas), >5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Sudėtyje yra kvapų.                

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras