Menu
Your Cart

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis 1L

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis 1L
Populiari -23 %
DISH DROPS™ Indų plovimo skystis 1L
NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ 49EUR IR DAUGIAU
7.58€
9.86€
Be PVM: 7.58€
 • Prekyboje: Sandėlyje
 • Modelis: 110488
 • Kiekis: 1.00l

Koncentruotas indų ploviklis yra gaivaus, citrusinio kvapo. Jo sudėtyje yra alavijų, vaisių rūgščių (AHA) ekstraktų, o taip pat natūralaus perilės krūmo ekstrakto, kuris plaunant indus saugo rankų odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo.

Iš vieno skysčio lašo susidaro tiršta puta, kuri padeda kruopščiai išplauti indus, todėl jie net blizga nuo švaros!

Charakteristika

 • Indų ploviklis „DISH DROPS™“ veiksmingai šalina riebalus ir pridžiūvusius maisto likučius. Nepalieka kenksmingų likučių, todėl indai tampa idealiai švarūs.
 • Indų ploviklis yra koncentruotas, todėl siekiant puikių rezultatų, užtenka nedidelio jo kiekio. Su vienu indų ploviklio „DISH DROPS” litru galima išplauti daugiau kaip 30 tūkstančių lėkščių. Jeigu tos lėkštės būtų išrikiuotos į vieną eilę, tai susidarytų 8 km eilė.
 • Indų valiklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.
 • Jeigu ant indų yra labai daug riebalų nešvarumų ir pridegusių maisto likučių, indų ploviklį galima naudoti indų mirkymui.
 • Šią priemonę taip pat galima naudoti plaunant vaisius ir daržoves (panaudojus priemonę, reikia kruopščiai nuskalauti produktus).
 • Puikiai tirpsta šaltame vandenyje, todėl taupo energiją, kuri yra reikalinga vandeniui pašildyti.
 • Indų ploviklio „DISH DROPS” sudėtyje nėra fosfatų, stiprių rūgščių / šarmų, o taip pat chloro baliklių, todėl šis baliklis netampa dumblių augimo ežeruose, upėse ir upeliuose priežastimi.
 • 84% veikliųjų medžiagų yra gaunamos iš natūralių šaltinių.
 • Priemonė yra dermatologiškai patikrinta ir yra visiškai biologiškai skaidoma.
 • Didelis pH stabilumas padeda sumažinti nemalonų kvapą, kuris atsiranda kriauklėse, ant kempinių ir t. t.

Komponentai

Sudėtis: vanduo, kokamidopropilo betainas, natrio laurilsufatas, kaprilatas-4, propandiolis, etanolis, gliceretas-26, citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, magnio hidroksidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, AloeBarbadensis(tikrųjų alavijų) lapų sultys, šiso ekstraktas, dažiklis, denatonio benzoatas, t-butil-alkoholis.

Siūlomas naudojimo būdas

Indų ploviklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.

 • Indų plovimas kriauklėje arba dubenyje: į kriauklę arba dubenį įpilkite 3 ml indų ploviklio „DISH DROPS™“, o tada įpilkite 5 litrus šilto vandens. Išplovus indus, reikia kruopščiai juos išskalauti.
 • Jeigu norite ekonomiškai naudoti indų ploviklį, 1 indų ploviklio „DISH DROPS” dalį ištirpinkite 3 dalyse vandens, supiltame į „AMWAY™“plastikinį butelį su dangteliu, išmaišykite, o tada užpilkite nedidelį jo kiekį ant kempinės.
 • Jeigu norite, kad kempinės būtų švarios, baigę plauti indus kruopščiai išskalaukite jas šiltame vandenyje. Ant kempinės užpilkite truputį indų ploviklio „DISH DROPS”, tolygiai jį paskirstykite ir palikite iki kito naudojimo.

Atminkite!

Pasinaudoję indų plovikliu, kruopščiai nusiplaukite rankas.Sudedamosios Dalies PavadinimasCAS #Bendras pavadinimas / funkcija
Water7732-18-5vanduo
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Cocamidopropyl Betaine61789-40-0amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)27252-75-1nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Glycereth-2631694-55-0tirpiklis / drėkiklis
Propylene Glycol57-55-6tirpiklis / drėkiklis
Alcohol Denat64-17-5tirpiklis
Citric Acid77-92-9organinė rūgštis (pH kontrolė)
FragranceProprietary - See IFRAorg.orgaromatas
Magnesium Hydroxide1309-42-8putų stabilizatorius
Aloe Barbadensis Leaf Juice94349-62-9odos kondicionierius
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4konservantas
Methylisothiazolinone2682-20-4konservantas
Perilla Ocymoides Leaf Extract90082-61-4odos kondicionierius

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras