Menu
Your Cart

Apie mus

Sveiki! Mes esame Jevgenijus ir Karolina, esame pripažinti ABO Amway kompanijos atstovai bei verslininkai Lietuvoje.

Džiaugiamės galėdami su Jumis dalintis galimybėmis, kurias duoda Amway kompanija.

 Unikalūs aukštos kokybės produktai su 90-ties dienų garantija. Tai pirmos būtinybės produktai be kurių neįsivaizduojame savo kasdienio gyvenimo. Stebinanti produktų įvairovė, pradedant nuo burnos higienos. baigiant unikalia vandens filtravimo sistema, kui yra eSpring ™ – pagal pardavimus pasaulyje pirmaujantis namų vandens valymo sistemų* prekės ženklas ( *Remiantis tyrimų ir konsultavimų įmonės „Verify Markets“ atliktu tyrimu pagal 2012 m. pasaulinių pardavimų duomenis ).

Digital technologijų laikas- tai permainų laikas. Praėjo laikai kai girdėjome apie įvairių kompanijų produktų platinimą. Šiandien mes turime platų bendradarbiavimo būdų pasirinkimą: ar tai tiesiog naudotis produkcija, ar tai kurti verslo tinklą, ar pardavinėti savo pažįstamų rate, ar patiems sukurti e-parduotuvę, kur norintys patys užsiregistruos ir apsipirks.

Mes, bendradarbiaudami su Amway kompanija renkame savo komandą, su kuria dirbame ir kuriai padedame įgyvendinti savo planus bei tikslus, apmokome ir palaikome visuose etapuose.

2019 metais sukūrėme savo internetinę parduotuvę, kuri yra patikrinta ir autorizuota Amway kompanijos. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik puikius ir kokybiškus produktus, bet kartu pristatyti bei parodyti kitą Amway verslo pusę.

Esame atviri bendravimui bei konsultacijoms.

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų e-parduotuvėje. Esame tikri, kad bendradarbiavimas su mumis Jums bus naudingas.

Kreipkitės, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Pagarbiai

Karolina ir Jevgenijus.

Tel.:  +37068385356

El. paštas: info@manokrepselis.lt

AMWAY rėmėjo numeris: 8375786 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas AMWAY kompanijos.

Autorizacijos numeris: BCR CAS-258859-H6L4F4

Kviečiame tave tapti mūsų komandos dalimi:

El. paštas: komanda@manokrepselis.lt

Gražios dienos!